STAŃ SIĘ PEWNY SIEBIE I STABILNY, A ZARAZEM OTWARTY NA UCZUCIOWOŚĆ I WRAŻLIWOŚĆINTENSYWNY 21 DNIOWY PROGRAM
Przez okres trzech tygodni, robimy krok milowy w naszych życiach. Wspólnie przechodzimy przez ograniczenia, wracając do poczucia wewnętrznej mocy, sprawczości i wolności w życiu. Odblokowujemy ciało i emocje, uzdrawiamy relacje z mężczyznami i kobietami, uwrażliwiamy się na życie i innych, odzyskując ukierunkowanie w życiu.


Pod umiejętnym przewodnictwem, otwieramy się na nową męską jakość w sobie. Bez rozpraszaczy, spotykamy się we wspólnym celu, bez rywalizacji, porównywania się i oceniania, wspieramy się nawzajem. Poznajemy i akceptuje swoje ciemne i jasne strony. Nasze serca stają się otwarte.PLANData: 25 wrzesień – 16 październik 2023 roku.

6:00-7:00 rano od poniedziałku do piątku (zoom).

To czas, gdy poziom naszego testosteronu jest najwyższy.

Najlepiej wyjdź z domu. Tam, gdzie będziesz sam.

Zaczynamy dzień i “wygrywamy” dzień na starcie.

Każda z sesji jest nagrywana.

Codziennie otrzymujesz dodatkowy materiał do pogłębienia pracy.

Codziennie jesteś w stałym kontakcie z grupą.

Koszt na końcu strony, przeczytaj wpierw czego możesz się spodziewać.Uzdrowiona męskość


Poczucie mocy i wolności

Pierwotną męską motywacją są uwolnienie się od ograniczeń i doświadczanie wolności. Rozwiązanie problemów, osiągnięcie celów, przełamanie lęków wzbudza w nas poczucie wewnętrznej mocy i szczęścia.


Przyznając się do swoich lęków i ograniczeń, stajemy się godni zaufania w oczach innych osób. Poznajemy nasze granice i zdolności, odkrywamy to kim naprawdę jesteśmy. Bez ściemy, półprawd, oszukiwania siebie i innych.


Bierzemy odpowiedzialność za nasze życie i rany, otwierając się na współodczuwanie i sprawczość. Uczymy się przechodzić przez nasze kryzysy, stając się od nich wolnym.


Uzdrawiamy relacje z męskością, w szczególności pod postacią ojca. Dostrzegamy jego negatywne i pozytywne strony. Stajemy się od niego emocjonalnie niezależni


Uczymy się przyjmować krytykę od innych osób, wykorzystując ją do naszych celów. Zamiast bycia zamkniętym, zranionym lub obrażonym, korzystamy z niej w pełni, przełamując bezsens naszych żyć i działań.


Rozwijamy naszą zdolność tworzenia dojrzałych relacji z innymi mężczyznami, braćmi. Otwieramy się na moc i męską wrażliwość. Otwiera to nas na odpowiedzialne rodzicielstwo i przywództwo.

Relacja z męskością, ojcem i mężczyznamiRelacje z kobietami

Rozwijamy nasze zdolności tworzenia dojrzałych relacji z kobietami. Uzdrawiamy relację z matką i osiągamy od niej emocjonalną niezależność. To otwiera nas na głębsze dostrzeżenie i zaakceptowanie odniesionych ran, otwierając się głębiej na zdolność kochania i zdobywania drugiej osoby pełnią naszej miłości.


Poznajemy w jaki sposób działa polaryzacja damsko-męska w nas, w relacjach z kobietami i ze światem. Odkrywamy w jaki sposób możemy widzieć ich najgłębsze i najskrytsze potrzeby i pragnienia. 


Odkrywamy, jak czuć przepływ emocji i energii w ciele.  Zamiast próbować je kontrolować, uczymy się je dostrzegać, akceptować i przeistaczać w działanie i wrażliwość.


Odblokowujemy ciało i ukryte napięcia. Uczymy się rozprowadzać oddech i energię po całym ciele, a nie tylko w naszych miejscach intymnych, będąc odciętym od pasa w dół.


W ten sposób uczymy się wprowadzać energię seksualną w obieg po to aby uzdrawiać nasze ciała, czuć w sobie życie, zgłębiać kobietę miłością i potęgować naszą służbę do świata.

Blokady w ciele i emocjachPowołanie, cel, pragnienia

Poznajemy nasze najgłębsze potrzeby i pragnienia. Zgłębiamy nasze autentyczne cele i talenty. Kończymy z dryfowaniem i przystosowywaniem się do tego co wydarza się w naszych życiach.


Dostrzegamy nasze rany i wykorzystujemy je do realizacji naszych celów. Otwieramy się na duchowość i postrzeganie pozazmysłowe, odkrywając głębszy sens naszych czynów.


Wystawiamy na próbę miernotę i przeciętność. Wytrącamy się z kolein życia, niewiedzy i braku wrażliwości. Wiemy, że naszej siły i klarowności, nasze kierunki są rozmyte i często żyjemy w niezdecydowaniu. 


Oferujemy sobie nawzajem brutalną szczerość, nie tolerując przeciętności. Dajemy sobie szczere uznanie, gdy przełamujemy kolejne ograniczenia i żyjemy w prawdzie. Tworzymy nowy obraz siebie.

Nowy obraz siebieBEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Grupa to bezpieczna przestrzeń dla rozwoju. To Ty decydujesz jak bardzo chcesz wchodzić w kolejne ćwiczenia. Twój układ nerwowy może przyjmować określoną ilość wyzwań i napięcia. Będziesz rozwijać umiejętność nawigowania w codziennym życiu według Twojego głębokiego celu i radzić sobie z różnymi emocjami.

 

Będziesz wychodzić nieznacznie poza swoją krawędź lęków i dyskomfortu. Znajdując się na granicy komfortu, Twój rozwój jest optymalny. W miejscu tym mechanizmy przetrwania nie odpalają się, dzięki czemu możesz w bezpieczny sposób skorzystać z doświadczeń.


“Sumarycznie w ciągu niecałych dwóch tygodni można doświadczyć, zauważyć i „przeprocesować” więcej, niż często w ciągu kilku, bądź kilkunastu lat normalnego, bezpiecznego życia.” – JeremiaszMariusz Bocian


PROWADZĄCY


Mariusz Bocian – w swojej pracy wykorzystuje własne wieloletnie doświadczenie i pracę warsztatowo-terapeutyczną, pracując z ciałem, emocjami, umysłem i duchowością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, polaryzacje damsko-męską, ustawienia systemowe i archetypowe, pracę z oddechem, bioenergetykę, dialog z głosem (Voice Dialogue). Pasjonat odkrywania męskości i żeńskości w sobie i wszystkich aspektach życia. Porzucił bezpieczne, wygodne życie w pracy informatyka na rzecz życia w pasji i realizacji swojego powołania. Ojciec Emanuela (1l), Noego (3l.) i ojczym Poli (10l.) i Mateusza (13l). Prowadzi warsztaty dla par Żywe Związki (http://zywezwiazki.pl) i profil Żywe Życie (fb).


„Podczas warsztatów nie naciskam nikogo, aby dał z siebie więcej niż potrafi. Nie akceptuję również uciekania przed samym sobą i angażowaniem się na pół gwizdka. Każdy z nas ma granicę własnego komfortu, gdzie następuje optymalny indywidualny rozwój. To właśnie tam, poprzez odpowiednio dobraną dynamikę warsztatu będziemy najczęściej się znajdować.


Warsztaty prowadzę w sposób intuicyjny, łącząc czucie i świadomość z mocnym przygotowaniem merytorycznym i warsztatowym. Taka kombinacja powoduje, że każdy z nas ma szansę dojść do własnej granicy, progu, gdzie wzrastamy i odkrywamy naszą prawdę. Posiadam jasną i klarowną wizję, dokąd zmierzamy. Sposób, w jaki to robimy, zmienia się pod wpływem grupy i Twojego aktualnego stanu.


Zapraszam w podróż odkrywania samego siebie.”
Życiowe zmiany i wyzwania. Relacja z pierwszej grupy.


Relacja >Dołączasz?Data: 25 wrzesień – 16 październik 2023 roku.
6:00-7:00 rano od poniedziałku do piątku (zoom, 15 spotkań).
Każda z sesji jest nagrywana i masz do niej dostęp.
Codziennie otrzymujesz dodatkowy materiał do pogłębienia pracy.
Codziennie jesteś w stałym kontakcie z grupą.

 

Koszt: 1290zł (całość)
Dla uczestników poprzednich stacjonarnych warsztatów u Mariusza: 690zł.

Numer do przelewu: 34114010100000515853002132 (mBank).
Tytuł: Inicjacja Męskości

 

Gdy zrobisz przelew, dodamy Cię do grupy.
Napisz swój numer telefonu na adres kontakt [malpa] zywezwiazki.pl lub poprzez profil na Facebooku (link).