Uzdrawianie relacji z męskością – dla kobiet


Recenzja Jeremiasza

Kobiety, to jest niesamowite, gdy otwieracie się na swoje pragnienia, tęsknoty serca i na zaufanie nam, mężczyznom.
To było niesamowite, gdy stałyście naprzeciwko siebie i w pełni swojej mocy widziałem, jak kończyłyście z okłamywaniem siebie, co do miejsca, w którym znajdujecie się w życiu, w relacjach z mężczyznami.
Tego weekendu doświadczyłem Was, które mimo wielu ran, raz jeszcze wypełniłyście się nadzieją, że życie jest dla Was.
Kończąc z zapętlaniem się w emocjach, swojej niemocy, widziałem, jak wychodziłyście z marazmu, bycia ofiarą i Wasze twarze zaczęły promienieć.
Doświadczyłem Wasz ból i to, jak coraz bardziej przepuszczałyście go przez siebie, otwierając się na odpuszczenie.
Utwierdza mnie to w przekonaniu, że gdy kobieta potrafi poczuć sercem cały ból i go puścić, wtedy może otworzyć się na życie. Gdy kobieta rodzi dziecko, gdy wejdzie w ten ból, przepuszcza go przez siebie, gdy potrafi rozluźnić się pośród tego bólu, rodzi się nowe życie. Widziałem jak krok po kroku zadziewało się to w Was.
Odpuszczenie spinania się i tego co muszę robić. Odpuszczenie marazmu, bycia ofiarą, całego bólu w sobie. Powiedzenie STOP, puszczenie tego i zadbanie o siebie. Odczucie ożywienia w ciele. Przyjemności. Lekkości, radości i miłości.
Za tym naturalnie przychodzi zaufanie temu, że życie przynosi to co najlepsze, gdy otwieramy się na przyjemność, radość, miłość. Nie trzeba robić wielu rzeczy po to, żeby tego doświadczać.
Wszystko co potrzebujesz może przyjść naturalnie, ale potrzebne jest wypowiedzenie prawdy swojego serca, pragnień, otworzenia się na emocje, radość i miłość.
Czuję ogromną dumę z tego, że mogłem jako mężczyzna spowodować, że teraz Wy, kobiety, pokażecie się życiu i mężczyznom w nowych odsłonach. Przepełnia mnie radość i poczucie robienia czegoś “większego niż ja sam”.
Czujemy w sercu, że potrzebujemy to robić dalej. Kolejny warsztat uzdrawiania relacji z męskością jest za dwa tygodnie w weekend, 18-20 luty (od piątku wieczora do niedzieli), Pawlikowice nieopodal S8 i Łodzi. Jeśli jesteś chętna, napisz poniżej, a wyślemy szczegóły. Jeśli możesz, udostępnij proszę, aby mogło to dojść do tych co potrzebują.
“To był moment, w którym poczułam, że wychodzę z marazmu.”
“Czuję nadzieję. Teraz widzę, że mam tak wiele marzeń!”
“Jutro startuje mój nowy biznes. Teraz wiem, że będzie to biznes na lekko!”
“Jadę z powrotem do domu i wiem, że teraz sobie poradzę.”RECENZJE


Z innych męskich warsztatów Mariusza