Przywództwo w życiu, biznesie i rodzinie


Tworzymy grupę żywych mężczyzn, wspierających się w:
 • życiu, aby pozostać żywym, wrażliwym, czułym, ukierunkowanym, w sile, stabilności i mocy,
 • biznesie, w celu realizacji tego co nas pasjonuje i czyni świat lepszym,
 • relacjach z kobietami, aby potrafić przechodzić przez wyzwania związków i czuć, widzieć wgłąb kobiety,
 • bycia głową rodziny, która daje bezpieczeństwo, ukierunkowanie, stabilność, miłość, możliwości.
Bierność powoduje, że wchodzimy w bezpłciowość i miernotę. Zamiast korzystać z naturalnej energii życiowej do czynienia świata lepszym i piękniejszym, umniejszamy ją nie podejmując ważnych decyzji. Nie działamy, zatracamy się w oglądanie netflixa, alkohol, pornografię, granie w gry, jedzenie lub inne używki i zamienniki.
Mamy w sobie moc, siłę, wrażliwość i unikalne talenty, pasje, miłość. Stworzymy przestrzeń do tego, abyśmy mogli je odblokować, trwać w nich i realizować ku dobru naszemu i bliskich.
Nie jest to tylko kolejna grupa warsztatowa, która ma na celu rozwój osobisty. Celem grupy jest uwrażliwienie i dokopanie się do tego co jest twoimi darami do świata, a następnie przejście do działania aby to realizować. Grupa ma na celu stworzyć więzy przyjaźni, które wspierają każdego z nas w tym wyzwaniu.
Umawiamy się na pierwsze dwa zjazdy, regularne praktyki i spotkania w zależności od naszych potrzeb. Prowadzi je Mariusz. Kolejne zjazdy organizujemy wspólnie. Zjazdy w centralnej Polsce, nieopodal trasy S8 (zjazd Pabianice Południe).
Pierwszy zjazd
 • Oczyszczamy i kalibrujemy się.
 • Odłączamy się od wszystkich osób, projektów, relacji, po to aby na nowo spojrzeć na to, co robilibyśmy, jeśli bylibyśmy zupełnie wolni w naszych życiach.
 • Otwieramy się na “coś więcej, niż ja”. Czytamy z “pola”, duszy, energii to, co chce się przejawić w naszych życiach.
 • Łączymy się z naszym męskim celem, powołaniem. Patrzymy, w co naturalnie angażujemy się.
 • Robimy przegląd naszego życia. Jakie zasoby posiadamy? Do czego doprowadziło Cię życie do teraz? Po co to wszystko było?

Wszystko co zrobiliśmy, ma swój głębszy sens w obliczu tego, co chce się zrealizować przez Ciebie. Czy jesteś świadomy tych “kropek”, które łączą się w całość? Otwierając się na prawdę, zobaczymy, co w życiu teraz robimy i jak to się ma do tej świadomości.

 • Co powinniśmy przestać robić już teraz, co zmienić, a co zacząć robić? Skonfrontujemy się z tym poprzez męską konfrontację.
 • Wzbudzimy w sobie wystarczająco poruszenia, napięcia, energii, aby wprowadzić zmianę w życiu.
 • Wyjdziemy z jasnym planem, świadomością, klarownością w sercu i tandemie dusza-ciało. Wiedząc i czując, co potrzebujemy zrobić, stworzymy wystarczający impet, który nas poprowadzi do przodu. Niczym bing bang, według wizji powstania wszechświata.
 • Przejdziemy przez rytuał połączenia, w którym zobowiązujemy się do wspierania siebie nawzajem, po to aby każdy z nas mógł w pełni realizować, to co chcę. Nie uciekniemy od tego.
 • Podejmiemy decyzję, w jaki sposób będziemy się wspierać. Mogą to być cotygodniowe spotkania lub inne wspólne projekty, działania.
Drugi zjazd

Drugi warsztat to pogłębienie naszej pracy i otworzenie się na to co w różnych kulturach może być nazywane jako “błogo-sławieństwo”.

 • Warsztat ten będzie prowadzony z głosu intuicji i wewnętrznego przewodnictwa. To co się wydarzy nie będzie w żaden sposób z głowy zaplanowane.
 • Użyjemy form takich jak: postrzeganie pozazmysłowe, czytanie energii, ustawienia systemowe, praca z ciałem energetycznym, do tego aby przejść przez doświadczenie swojego “przyszłego ja”.
 • Doświadczymy mężczyznę kompletnego, “zbawiającym” świat. “Zbawiać”, oznacza – otwierać na “bawienie się”. Przywództwo, które tworzy przestrzeń radości, spokoju i bezpieczeństwa powodująca, że wokół niego nastaje wolność i miłość.
 • Miłość ta przejawi się poprzez nasze czyny. Przewodnictwo w rodzinie, relacji, projektach, biznesie.

Jeśli opis ten brzmi dla ciebie enigmatycznie, to zobacz, co mówi głos Twojej intuicji, ciała, duszy. Jeśli nie masz z nim jasnego kontaktu, to zapraszam Cię na intensywną grupę dla mężczyzn, gdzie przechodzimy przez ograniczenia, zaczynamy czuć więcej, otwieramy się jakości takie jak stabilność, wrażliwość, moc, intuicja. Jest to baza do dalszej pracy.

Kontakt

Grupa jest dla mężczyzn, którzy mają za sobą dłuższą pracę nad sobą. Osób, dla których nie jest obce hasło “odejście do świata mężczyzn”, a także czują w sobie radość i ekscytację związaną z męską pracą.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz na: kontakt (małpa) mariuszbocian.pl lub na http://facebook.com/zywymezczyzna .

Aby dowiedzieć się o innych wydarzeniach, przejdź tutaj.