Żywy Mężczyzna


Stwarzamy się na nowo w męskiej jakości, zdolnej do przyjmowania
wszelkich wyzwań z pełną uważnością, wrażliwością i siłą.INTENSYWNY PROGRAM
W grupie mężczyzn, przez okres trzech miesięcy, robimy krok milowy w naszych życiach. Wspólnie przechodzimy przez ograniczenia, wracając do poczucia wewnętrznej mocy, sprawczości i wolności w życiu. Odblokowujemy ciało i emocje, uzdrawiamy relacje z mężczyznami i kobietami, uwrażliwiamy się na życie i innych, odzyskując ukierunkowanie w życiu.


Pod umiejętnym przewodnictwem, otwieramy się na nową męską jakość. Bez rozpraszaczy, spotykamy się we wspólnym celu, w bezpiecznej przestrzeni bez kobiet, rywalizacji, porównywania się i oceniania, wspieramy się nawzajem i przechodzić przez wszelkie ograniczenia. Poznajemy i akceptuje swoje ciemne i jasne strony. Nasze serca stają się otwarte i oddane życiu zgodne z naszą wewnętrzną prawdą.
Życiowe zmiany i wyzwania. Relacja z pierwszej grupy.


Relacja >W PROGRAMIE WARSZTATÓW


Każdy z warsztatów jest unikalny. Wynika z połączenia potrzeb uczestników,
doświadczenia i połączenia poniższych elementów z autorskimi metodami Mariusza:


Praca z ciałem
 – ruch, odreagowanie i rozluźnienie.
Relacja z męskością – połączenie się z męskimi jakościami poprzez relację z ojcem.
Stan bycia – przełamywanie i akceptowanie stanów emocjonalnych
Moc
 – połączenie ze swoją dzikością i siłą, która buduje.
Wrażliwość – praktyki rozwijające uważność, akceptację i świadomość.
Uwolnienie od ograniczeń – praca nad wewnętrznym krytykiem i blokadami emocjonalnymi.
Wewnętrzne dziecko – połączenie z nim na głębszym poziomie, radość z życia
Psychodrama – praca nad tym co nieświadome.
Oddech – praktyki i sesje oddechowe.
Powołanie – oddzielenie swoich celów powierzchownych od głębszych.
Wspólnota – doświadczenie zdrowej relacji z innymi mężczyznami, braterstwa.
Mariusz Bocian


PROWADZĄCY


Mariusz Bocian – w swojej pracy wykorzystuje własne wieloletnie doświadczenie i pracę warsztatowo-terapeutyczną, pracując z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe i archetypowe, pracę z ciałem, oddechem, tantrę, bioenergetyką, dialog z głosem (Voice Dialogue), szamanizm i intuicję. Pasjonat odkrywania męskości i żeńskości w sobie i wszystkich aspektach życia. Porzucił bezpieczne, wygodne życie w pracy informatyka na rzecz życia w pasji i realizacji swojego powołania. Ojciec Noego (1l.) i ojczym Poli (8l.) i Mateusza (11l). Otwiera ludzi i organizacje na życie zgodne z ich wewnętrzną prawdą realizując swoją misję poprzez projekt http://reinvention-movie.com, a także z jego kobietą, Ewą, prowadzi warsztaty dla par Żywe Związki (http://zywezwiazki.pl) i profil Żywe Życie (fb).


„Podczas warsztatów nie naciskam nikogo, aby dał z siebie więcej niż potrafi. Nie akceptuję również uciekania przed samym sobą i angażowaniem się na pół gwizdka. Każdy z nas ma granicę własnego komfortu, gdzie następuje optymalny indywidualny rozwój. To właśnie tam, poprzez odpowiednio dobraną dynamikę warsztatu będziemy najczęściej się znajdować.


Warsztaty prowadzę w sposób intuicyjny, łącząc czucie i świadomość z mocnym przygotowaniem merytorycznym i warsztatowym. Taka kombinacja powoduje, że każdy z nas ma szansę dojść do własnej granicy, progu, gdzie wzrastamy i odkrywamy naszą prawdę. Posiadam jasną i klarowną wizję, dokąd zmierzamy. Sposób, w jaki to robimy, zmienia się pod wpływem grupy i Twojego aktualnego stanu.


Zapraszam w podróż odkrywania samego siebie.”


Z PASJI DO BYCIA AUTENTYCZNYM


Intensywne męskie grupy powstają z pragnienia doświadczania życia z otwartym sercem jednocześnie mocno stąpając po ziemi. Bycia w stanie spełnienia i dobrobytu na każdej płaszczyźnie życia.

Szereg doświadczeń życiowych nauczył mnie, że jeśli w bezpiecznej przestrzeni zostaniemy wystawieni na intensywne przeżycia mogących zmienić gruntownie nasze postrzeganie życia, wtedy może nastąpić głęboka zmiana w nas.

Jestem przekonany, że wizje, którą jesteśmy w stanie stworzyć w naszych głowach, są minimum, które możemy przeżyć w naszych życiach. Głos naszej duszy prowadzi nas do stanu, w którym możemy doświadczyć wszystkiego czego zapragniemy, wtedy kiedy tylko potrzebujemy tego doświadczać.

W moim życiu doświadczałem to wielokrotnie. Wzloty, upadki, mierzenie się ze słabościami, moją jasną i ciemną stroną. Nie byłoby w tym jednak nic wyjątkowo szczególnego, gdyby nie moja pasja odkrywania w sobie w jaki sposób zachodzi zmiana. Ucząc się tego na sobie i dzięki setkom osób, których w tym wspierałem, mogę teraz oferować to Tobie.

Mariusz


Życiowe zmiany i wyzwania. Relacja z pierwszej grupy.


Relacja >Jesteś zainteresowany?Najbliższa grupa ruszy w pierwszym kwartale 2022 roku.


Jeśli jesteś zainteresowany, napisz na adres kontakt [malpa] mariuszbocian.pl lub poprzez profil na Facebooku (link) dlaczego chcesz uczestniczyć w grupie.


Wyślemy Ci wszystkie aktualne szczegóły dotyczące najbliższej grupy, lokalizacji i kosztów..