Grupa, która zmienia siebie i świat na lepsze.


Grupa, która zmienia siebie i świat na lepsze.INTENSYWNY PROGRAM
Program dla mężczyzn gotowych do stanięcia w swojej mocy i wrażliwości.

Budujemy się na nowo w celu czynienia świata lepszym.

W grupie mężczyzn, przez okres trzech miesięcy:

  • zbudujesz i połączysz się z poczuciem własnej wartości, wiary w siebie i swoje umiejętności
  • będziesz odkrywał kolejne warstwy swoich pragnień, które inspirują i czynią Cię żywym
  • rozwiniesz swój układ nerwowy, pozwalający na stabilniejsze bycie w swojej sile i wrażliwości, pomimo życiowych i emocjonalnych burz
  • będziesz współtworzył męską grupę dającą możliwości, wspierającą Cię i innych w realizacji celów
  • poznasz szereg praktyk i metod, wspierających Cię na co dzień w życiu.

Wszystko co będziesz robił, ukierunkowane będzie na poznanie i rozwijanie celu, który jest połączonego z Twoim rdzeniem.

Wykorzystując swoje autentyczne talenty i umiejętności.

Połączenie z tym celem czyni Cię silnym. Jego realizacja, spełnionym.

Nie szukasz w tym swojego spełnienia, czujesz się już spełniony. Nie szukasz go u swojej kobiety i wśród różnych zadawalaczy. Całe Twoje życie staje się szansą do ofiarowania Twoich darów.

Cel ten nie jest jednorazowym dążeniem do osiągnięcia czegoś. Jest kierunkiem, nieustannie się zmieniającym sposobem realizacji samego siebie, poprzez określony w czasie i materii projekt, biznes lub inną strukturę.


Pod umiejętnym przewodnictwem, otwieramy się na nową męską jakość. Bez rozpraszaczy, spotykamy się we wspólnym celu, w bezpiecznej przestrzeni bez kobiet, rywalizacji, porównywania się i oceniania, wspieramy się nawzajem i przechodzić przez wszelkie ograniczenia. Poznajemy i akceptuje swoje ciemne i jasne strony. Nasze serca stają się otwarte i oddane życiu zgodne z naszą wewnętrzną prawdą.


Więcej informacji o grupie >Program skierowany jest do


poszukiwaczy..

  • głębszego sensu w życiu i wejścia na ścieżkę jego realizacji
  • niezachwianej siły i mocy w sobie
  • męskiego grona, które wspiera i wystawia na próbę
  • zdrowych relacji ze światem, w szczególności z pracą, pieniędzmi, rodziną i kobietami.

Uzdrawiamy relacje z męskością, w szczególności pod postacią ojca. Dostrzegamy jego negatywne i pozytywne strony. Stajemy się od niego emocjonalnie niezależni


Uczymy się przyjmować krytykę od innych osób, wykorzystując ją do naszych celów. Zamiast bycia zamkniętym, zranionym lub obrażonym, korzystamy z niej w pełni, przełamując bezsens naszych żyć i działań.


Rozwijamy naszą zdolność tworzenia dojrzałych relacji z innymi mężczyznami, braćmi. Otwieramy się na moc i męską wrażliwość. Otwiera to nas na odpowiedzialne rodzicielstwo i przywództwo.

Relacja z męskością, ojcem i mężczyznami
Życiowe zmiany i wyzwania. Relacja z pierwszej grupy.


Relacja >


Uzdrowiona męskość


Poczucie mocy i wolności

Pierwotną męską motywacją są uwolnienie się od ograniczeń i doświadczanie wolności. Rozwiązanie problemów, osiągnięcie celów, przełamanie lęków wzbudza w nas poczucie wewnętrznej mocy i szczęścia.


Przyznając się do swoich lęków i ograniczeń, stajemy się godni zaufania w oczach innych osób. Poznajemy nasze granice i zdolności, odkrywamy to kim naprawdę jesteśmy. Bez ściemy, półprawd, oszukiwania siebie i innych.


Bierzemy odpowiedzialność za nasze życie i rany, otwierając się na współodczuwanie i sprawczość. Uczymy się przechodzić przez nasze kryzysy, stając się od nich wolnym.


Uzdrawiamy relacje z męskością, w szczególności pod postacią ojca. Dostrzegamy jego negatywne i pozytywne strony. Stajemy się od niego emocjonalnie niezależni


Uczymy się przyjmować krytykę od innych osób, wykorzystując ją do naszych celów. Zamiast bycia zamkniętym, zranionym lub obrażonym, korzystamy z niej w pełni, przełamując bezsens naszych żyć i działań.


Rozwijamy naszą zdolność tworzenia dojrzałych relacji z innymi mężczyznami, braćmi. Otwieramy się na moc i męską wrażliwość. Otwiera to nas na odpowiedzialne rodzicielstwo i przywództwo.

Relacja z męskością, ojcem i mężczyznamiRelacje z kobietami

Rozwijamy nasze zdolności tworzenia dojrzałych relacji z kobietami. Uzdrawiamy relację z matką i osiągamy od niej emocjonalną niezależność. To otwiera nas na głębsze dostrzeżenie i zaakceptowanie odniesionych ran, otwierając się głębiej na zdolność kochania i zdobywania drugiej osoby pełnią naszej miłości.


Poznajemy w jaki sposób działa polaryzacja damsko-męska w nas, w relacjach z kobietami i ze światem. Odkrywamy w jaki sposób możemy widzieć ich najgłębsze i najskrytsze potrzeby i pragnienia. 


Odkrywamy, jak czuć przepływ emocji i energii w ciele.  Zamiast próbować je kontrolować, uczymy się je dostrzegać, akceptować i przeistaczać w działanie i wrażliwość.


Odblokowujemy ciało i ukryte napięcia. Uczymy się rozprowadzać oddech i energię po całym ciele, a nie tylko w naszych miejscach intymnych, będąc odciętym od pasa w dół.


W ten sposób uczymy się wprowadzać energię seksualną w obieg po to aby uzdrawiać nasze ciała, czuć w sobie życie, zgłębiać kobietę miłością i potęgować naszą służbę do świata.

Blokady w ciele i emocjachPowołanie, cel, pragnienia

Poznajemy nasze najgłębsze potrzeby i pragnienia. Zgłębiamy nasze autentyczne cele i talenty. Kończymy z dryfowaniem i przystosowywaniem się do tego co wydarza się w naszych życiach.


Dostrzegamy nasze rany i wykorzystujemy je do realizacji naszych celów. Otwieramy się na duchowość i postrzeganie pozazmysłowe, odkrywając głębszy sens naszych czynów.


Wystawiamy na próbę miernotę i przeciętność. Wytrącamy się z kolein życia, niewiedzy i braku wrażliwości. Wiemy, że naszej siły i klarowności, nasze kierunki są rozmyte i często żyjemy w niezdecydowaniu. 


Oferujemy sobie nawzajem brutalną szczerość, nie tolerując przeciętności. Dajemy sobie szczere uznanie, gdy przełamujemy kolejne ograniczenia i żyjemy w prawdzie. Tworzymy nowy obraz siebie.

Nowy obraz siebieBEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Grupa to bezpieczna przestrzeń dla rozwoju. To Ty decydujesz jak bardzo chcesz wchodzić w kolejne ćwiczenia. Twój układ nerwowy może przyjmować określoną ilość wyzwań i napięcia. Będziesz rozwijać umiejętność nawigowania w codziennym życiu według Twojego głębokiego celu i radzić sobie z różnymi emocjami.

 

Będziesz wychodzić nieznacznie poza swoją krawędź lęków i dyskomfortu. Znajdując się na granicy komfortu, Twój rozwój jest optymalny. W miejscu tym mechanizmy przetrwania nie odpalają się, dzięki czemu możesz w bezpieczny sposób skorzystać z doświadczeń.


“Sumarycznie w ciągu niecałych dwóch tygodni można doświadczyć, zauważyć i „przeprocesować” więcej, niż często w ciągu kilku, bądź kilkunastu lat normalnego, bezpiecznego życia.” – JeremiaszMariusz Bocian


PROWADZĄCY


Mariusz Bocian – w swojej pracy wykorzystuje własne wieloletnie doświadczenie i pracę warsztatowo-terapeutyczną, pracując z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe i archetypowe, pracę z ciałem, oddechem, tantrę, bioenergetyką, dialog z głosem (Voice Dialogue), szamanizm i intuicję. Pasjonat odkrywania męskości i żeńskości w sobie i wszystkich aspektach życia. Porzucił bezpieczne, wygodne życie w pracy informatyka na rzecz życia w pasji i realizacji swojego powołania. Ojciec Noego (1l.) i ojczym Poli (8l.) i Mateusza (11l). Otwiera ludzi i organizacje na życie zgodne z ich wewnętrzną prawdą realizując swoją misję poprzez projekt http://reinvention-movie.com, a także z jego kobietą, Ewą, prowadzi warsztaty dla par Żywe Związki (http://zywezwiazki.pl) i profil Żywe Życie (fb).


„Podczas warsztatów nie naciskam nikogo, aby dał z siebie więcej niż potrafi. Nie akceptuję również uciekania przed samym sobą i angażowaniem się na pół gwizdka. Każdy z nas ma granicę własnego komfortu, gdzie następuje optymalny indywidualny rozwój. To właśnie tam, poprzez odpowiednio dobraną dynamikę warsztatu będziemy najczęściej się znajdować.


Warsztaty prowadzę w sposób intuicyjny, łącząc czucie i świadomość z mocnym przygotowaniem merytorycznym i warsztatowym. Taka kombinacja powoduje, że każdy z nas ma szansę dojść do własnej granicy, progu, gdzie wzrastamy i odkrywamy naszą prawdę. Posiadam jasną i klarowną wizję, dokąd zmierzamy. Sposób, w jaki to robimy, zmienia się pod wpływem grupy i Twojego aktualnego stanu.


Zapraszam w podróż odkrywania samego siebie.”


Z PASJI DO BYCIA AUTENTYCZNYM


Intensywne męskie grupy powstają z pragnienia doświadczania życia z otwartym sercem jednocześnie mocno stąpając po ziemi. Bycia w stanie spełnienia i dobrobytu na każdej płaszczyźnie życia.

Szereg doświadczeń życiowych nauczył mnie, że jeśli w bezpiecznej przestrzeni zostaniemy wystawieni na intensywne przeżycia mogących zmienić gruntownie nasze postrzeganie życia, wtedy może nastąpić głęboka zmiana w nas.

Jestem przekonany, że wizje, którą jesteśmy w stanie stworzyć w naszych głowach, są minimum, które możemy przeżyć w naszych życiach. Głos naszej duszy prowadzi nas do stanu, w którym możemy doświadczyć wszystkiego czego zapragniemy, wtedy kiedy tylko potrzebujemy tego doświadczać.

W moim życiu doświadczałem to wielokrotnie. Wzloty, upadki, mierzenie się ze słabościami, moją jasną i ciemną stroną. Nie byłoby w tym jednak nic wyjątkowo szczególnego, gdyby nie moja pasja odkrywania w sobie w jaki sposób zachodzi zmiana. Ucząc się tego na sobie i dzięki setkom osób, których w tym wspierałem, mogę teraz oferować to Tobie.

MariuszJesteś zainteresowany?Jeśli jesteś zainteresowany, napisz na adres kontakt [malpa] mariuszbocian.pl lub poprzez profil na Facebooku (link)..